+90 (342) 323 70 75 info@buharaturizm.com.tr

Kurumsal

Bir kahve içmeye bekleriz.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

Daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.

Image

Buhara Turizm Kurumsal Tanıtım

·          BUHARA TURİZM (ŞURA TURİZM İTH.İHR.TİC.LTD.ŞTİ.) KURULUŞUDUR.


·          1995 YILINDA ŞURA TURİZM OLARAK TURSAB´A BAĞLI A GRUBU SEYAHAT ACENTASI OLARAK KURULMUŞTUR.


·          2005 YILINDA BUHARA TURİZM İSMİNİ ALARAK FAALİYET ALANLARINI GENİŞLETMİŞTİR.

  

·          BUHARA TURİZM sektörde 16 gurur yılını tamamlamış,Türk Turizminin önemli kilometre taşlarından biridir.Son yıllarda yapmış olduğu alt yapı yatırımları,doğru ve dürüst politikaları sayesinde sektörün lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

 

·          Hızla büyüyen müşteri kitlemiz ve yatırımlarımızla bugün olduğu gibi gelecekte de Türk turizmine uzun yıllar hizmet vermeyi hedefliyoruz.

 

·          Müşteri odaklı politikalarımız ve değişen ihtiyaçlara anında cevap verebilen aktif yönetim kadromuzla mevcut piyasa şartlarına anında reaksiyon vererek çağın gerektirdiği tüm hizmetleri en kısa sürede hayata geçirebilmekteyiz.

 

·          Sektörde en önemli kavramın güven olması sebebiyle sürekli güvenilir kalmanın en büyük sırrı olarak BUHARA TURİZM ve bünyesinde çalışanların eksiksiz bilgi donanımına ve en iyi şartlarda eğitim almış bireylerden oluşmaktadır.

 

·          TÜM TURLARIMIZ TURİZM BAKANLIĞI BELGELİ PROFESYONEL TURİST REHBERLERİ EŞLİĞİNDEDİR.

 

·          Türkiye şartlarında her zevke ve ihtiyaca cevap verme konusundaki hassasiyetimiz bizlere oldukça zengin ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olma avantajını beraberinde getirmiştir.özellikle anlaşmalı bankaların taksitli kartlarına çeşitli vadelerle ödeme imkanı sağlayarak tüm misafirlerimizin ekonomik tatiller yapmasına imkan sağlayan fiyat politikamız sayesinde misafirleriyle acenta arasında güvene dayalı bir bağ kurulmaktadır.

        Bu bağlamda BUHARA TURiZM olarak yurt içindeki misyonumuzu ekonomik,güvene dayalı,iyi hizmet ve doğru yönlendirmelerle daha fazla tatil yapma olanağı sağlayan kısacası kaliteden vazgeçmeyenlerin seçimi olmak yolunda her türlü fedakarlıktan çekinmeden emin adımlarla BUHARA TURİZM güvencesini Tükiyeye de yaşatmaktır.