+90 (342) 323 70 75 info@buharaturizm.com.tr

9) EGENİN İNCİLERİ FETHİYE BODRUM MARMARİS TURU

SATIŞ DEVAM EDİYOR.
Kişi Başı 1750TL

9) EGENİN İNCİLERİ FETHİYE BODRUM MARMARİS TURU

2021-09-05 - 2021-09-12


EGE'NİNİ İNCİLERİ

FETHİYE - BODRUM - MARMARİS TURU

TUR                           : EGE'NİN İNCİLERİ FETHİYE - BODRUM - MARMARİS TURU 

TUR TARİHİ              : 05.09.2021 ÇIKIŞLI 

TUR HAREKET YERİ : GAZİANTEP BUHARA TURİZM ÖNÜ.

HAREKET SAATİ       : 16:00

KONAKLAMA            : YARIM PANSİYON

GECELEME                : 6 GÜN - 5 GECE

GEZİLECEK YERLER  :  FETHİYE - YAKAKÖY - SAKLIKENT - BELCEKIZ KÖYU - ÖLÜDENİZ - 12 ADALAR TEKNE TURU - YASSICA ADA - GÖBÜN KOYU - TERSANE ADASI KOYU - BEDRİ RAHMİ KOYU - KLEOPATRA HAMAMI - KIZIL ADA - SAMANLIK KOYU - DELİKLİ ADALAR - ŞÖVALYE ADASI - ZEYTİN ADA - PRENS ADA - HAMAM KOYU - DELİKTAŞ ADASI - FETHİYE BARLAR SOKAĞI - HİSAR ÖNÜ - ORTACA - DALYAN - KÖYCEĞİZ GÖLÜ - KRAL KAYA MEZARLARI - İZ TUZU PLAJI - ÇAMUR BANYOSU - BODRUM - ZEKİ MÜREN MÜZESİ EVİ - KARA ADAKLEOPATRA SICAK SU MAĞARASI - AKVARYUM KOYU - POYRAZ KOYU - KUMLUK - KIZILBURUN - TAVŞAN BURNU - METEOR ÇUKURU - MARMARİS - JEEP SAFARİ - SU SAVAŞLARI - ARMUTALAN TEPELERİ - ORHANİYE - KIZ KUMU PLAJI - TURGUT KÖYÜ - TURGUT ŞELALESİ - GÖKOVA - AKYAKA- AZMAK ÇAYI - DEFNE KOYU - İNCE KUM PLAJI - ZEYTİNLİK KOYU - SEDİR ADASI - KLEOPATRA PLAJI - LACİVERT KOY - GELİBOLU ADASI - SUALTI MAĞARALARI.   

EGE’NİN İNCİLERİ FETHİYE BODRUM MARMARİS TURU

TUR PROGRAMI

1.GÜN: PAZAR GÜNÜ Öğleden sonra saat: 16:00’da Acentamız önünde buluşma ve gece yolculuğu ile Fethiye’ye hareket ediyoruz.

 

NOT: Turumuzun ilk gününde yüzme molamızın olması nedeniyle turumuzun başlangıcında plaj malzemeleriniz için ayrı bir çanta hazırlamanızı tavsiye ediyoruz.

 

2.GÜN: PAZARTESİ GÜNÜ Sabah saatlerinde Fethiye, Saklıkent ve Tlos üçgeninde son nokta olan Yakaköy’e varıyoruz. Yakaköye 1 km. mesafede bulunan Yeşillikler içinde, dağdan gelen buz gibi doğal kaynak suyunun serinliğindeki yakapark restoranda kahvaltı molamızı veriyoruz. Kahvaltı molamızın ardından Saklıkent’e doğru yola çıkıyoruz. Rotamızı Fethiye’ye çevirdikten sonra görmeden geçemeyeceğimiz, Doğanın bize sunduğu güzelliklerden olan Saklıkent’te molamızı veriyoruz. Saklıkent kanyonunda yapacağımız yürüyüş sonrası, dileyenler çevredeki restoranlarda Çay, kahve keyfi yaparken, dileyen misafirlerimiz zipline, rafting gibi farklı aktivitelerden faydalanabilirler. Saklıkent molamız sonrası, Rotamızı Fethiye’ye doğru çeviriyoruz. Çamlık’lar içinde inişli çıkışlı keyifli bir yolculuğun ardından büsbütün maviliği ile Belcekız Koyu bizi kucaklıyor. Koy içinde kumsalda yürümeye başladığımızda, tamamen kıpırtısız, öylece sakin duran, beyaz kumlara örtülü, yosun barındırmayan, su ve kumun etkisi ile kırılan ışığın suya turkuaz rengini verdiği, çamlarla çevrili ve rüzgarla birlikte hareket eden çamların haricinde, bir düşün içinde hissedeceğiniz Ölüdeniz bizi bekliyor. Denizin keyfini doyasıya çıkarmak için serbest zaman ve sonrasında  akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

 

3.GÜN: SALI GÜNÜ Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası aracımızdaki yerlerimizi alıyoruz. Bütün gün güneşin, yeşilin, mavinin farklı tonlarını, Akdeniz’in keyfini doyasıya çıkaracağımız tekne turuna katılmak için otelden ayrılıyoruz. Önceden Rezervasyonumuzu yaptırdığımız teknemizde yerlerimizi aldıktan sonra Fethiye’de tatildeysek mutlaka yapılması gereken eşsiz deniz ve doğa manzarası eşliğinde pırlanta gibi denize gireceğimiz 12 adalar tekne turumuz başlıyor. Adaların doğal güzellikleri ve masmavi berrak denizi gezimizi unutulmaz kılar. (Yassıca Adalar, Göbün Koyu, Tersane Adası Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Kleopatra Hamamı, Kızıl Ada, Samanlık Koyu, Delikli Adalar, Şövalye Adası, Zeytin Ada, Prens Ada, Hamam Koyu, Deliktaş Adası) gezeceğimiz noktalar. Tur bitimi otele dönüş, İstirahat edip, yemeğimiz yedikten sonra otel lobisinde belirlenen saatte buluşup, aracımıza biniyor ve Fethiye barlar sokağı  hisar önü gezisi.

 

4.GÜN: ÇARŞAMBA GÜNÜ Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası aracımızdaki yerlerimizi alıyoruz. Ortaca üzerinden Dalyana varıyoruz. Burada bizi bekleyen teknelerimizde yerimizi aldıktan sonra Köyceğiz gölü ve iz tuzu plajı arasında doğal olan dalyan kanalları üzerinden yolculuğumuz Dalyan manzarası sazlıklar ve Kral kaya mezarları eşliğinde devam ediyor. Kral kaya mezarları önünde fotoğraf Molası ve rehberimizden tarihi ile ilgili bilgi alıyoruz ve yolculuğumuz bütün güzelliği ile devam ediyor. Bu keyifli yolculuk bizi dünyanın eşsiz plajları arasında yerini almış olan 6 km uzunluğunda bir tarafı Akdeniz diğer tarafı göl ve sazlıklar, sazlıklar arasındaki doğal kanallar bizi muhteşem iz tuzu plajına ulaştırıyor. Bu muhteşem güzelliğin keyfini doyasıya yaşamak için sizlere geniş serbest zaman veriyoruz. Süremizin bitiminde teknelerdeki yerimizi alıyoruz ve yine keyifli bir yolculuk sonrası, Dalyan denince akla gelen çamur banyosuna doğru yola çıkıyoruz. Şifalı doğal çamur banyosunda keyif yapmak ve şifalı termal havuzdan faydalanmak için serbest zaman veriyoruz. Günümüzü burada tamamladıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize doğru yola çıkıyoruz.

 

5.GÜN: PERŞEMBE GÜNÜ Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası aracımızdaki yerlerimizi alıyoruz. Bodruma doğru yola çıkıyoruz. Bodrum’da Zeki Müren müzesi (evi) ve bodrum merkezi ziyaret ettikten sonra yoğun kalabalıktan uzak bir şekilde, el değmemiş koylarda ve Bodrum’un mavilikleri içerisinde bol bol tertemiz yerlerde yüzmenin denizin keyfini çıkarmak ve bodrum koylarını yakından tanımak için tekne turuna katılıyoruz. (Kara Ada Kleopatra Sıcak Su Mağarası, Akvaryum Koyu, Poyraz Koyu, Kumluk, Kızılburun, Tavşan Burnu, Meteor Çukuru) gezeceğimiz noktalar. Tur bitiminde akşam yemeği alacağımız ve konaklama yapacağımız otelimize doğru dönüş yolculuğumuz başlıyor.

 

6.GÜN: CUMA GÜNÜ Marmaris’te maceraya hazır mısınız. Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası otelden ayrılıp jeep safari turumuz için Marmaris’e doğru hareket ediyoruz. Marmaris çevresindeki çam ormanlarının içerisindeki dağ yollarında. Su birikintileriyle dolu dere kenarlarında eğlence dolu  programı ile sizleri Marmaris’in doğal güzelliklerine hayran bırakacak Marmaris bölgesini daha farklı bir gözden görmek eğlenmek yüzmek ve keyifli vakit geçirmek için 4x4 arazi araçlarında yerinizi aldıktan sonra jeep safari turumuz başlıyor. Bu safari turumuzda, özel donanımlı ciplerle, Marmaris’in seyretmeye doyamayacağınız köşelerini ziyaret edip heyecan dolu dakikalar yaşayacaksınız. (Dağ yolunda Su Savaşları – Armutalan Tepeleri dinlenme ve ihtiyaç molası – Orhaniye Kız Kumu Plajı yüzme molası – Muhteşem güzelliğe sahip Turgut Köyü Turgut Şelalesi yüzme molası.) Turumuzu unutulmaz anılarla tamamladıktan sonra, otelimize dönüyoruz. İstirahat edip, yemeğimizi yedikten sonra otel lobisinde belirlenen saatte buluşup, aracımıza biniyor ve Marmaris’e doğru hareket ediyoruz. Marmaris’i birde akşam gözüyle görmek için, sizlere serbest zaman veriyoruz. Daha sonrasında otele dönüş ve konaklama.

 

7.GÜN: CUMARTESİ GÜNÜ sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında araçtaki yerlerimizi alıyoruz ve Akdeniz ile Ege’nin birleşme noktası kabul edilen Gökova körfezine, Akyaka bölgesine doğru hareket ediyoruz. Burada öncelikle bizleri bekleyen küçük tekneler ile Azmak çayı üzerinde kısa bir tur yapıyoruz, ardından günlük gezi teknesinde yerimizi alarak eşsiz güzellikteki koylarla yüzerek harika bir gün geçireceğiniz tekne turumuza başlıyoruz. (Defne Koyu, İnce Kum Plajı, Zeytinlik Koyu, Sedir Adası Kleopatra Plajı, Lacivert Koy, Gelibolu Adası Sualtı Mağaraları) gezeceğimiz noktalar. Turumuzu tamamladıktan sonra gün sonunda aracımıza geçerek Gaziantep’e doğru dönüş yolculuğuna geçiyoruz.

 

8.GÜN: PAZAR GÜNÜ Gaziantep’e varış ve bir sonraki BUHARA TURİZM gezilerinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

:

Nakit

KK Tek Ödeme

3 Taksit

İki Kişilik Odada Kişi Başı

:

1.750 TL

1.775 TL

1.835 TL

6–12 Yaş (aile ile aynı odada)

:

1.325 TL

1.350 TL

1.400 TL

2–5 Yaş (koltuk ücreti)

:

500 TL

510 TL

535 TL

Tek Kişilik Oda Farkı

:

650 TL

665 TL

695 TL

   

  ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

   Mercedes Travego veya Tourısmo Otobüsler ile ulaşım.

   5 Gece Bölge Otellerinde Konaklama 

   Toplam 6 Sabah Kahvaltısı  5 Akşam Yemeği

   1. Gün Yakaköy’de Sabah Kahvaltısı

   Otellerde alınacak 5 Sabah Kahvaltısı

   Otellerde alınacak 5 Akşam Yemeği

   Programda belirtilen tüm çevre gezileri

   Seyahat Sigortası

   Yolculuk sırasında ikramlar

   Profesyonel Rehberlik hizmeti

   Marmaris Jeep Safari Turu

   Dalyan Tekne Turu

 

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

   Öğle Yemekleri

   Müze & Ören yeri giriş ücretleri.

   Fethiye 12 Adalar tekne turu.

   Gökova tekne turu.

   Bodrum tekne turu.

   İlk ve Son gün yol güzergahında alınacak Akşam yemekleri.

  NOTLAR

         ► 00-05 yaş arası çocuklara otobüste koltuk ve otelde yatak verilmemektedir.

         ► Otobüsteki yerler için kayıt sırasında koltuk numarası verilecektir.

         ► Ödeme alınmadan yapılan rezervasyonlarda opsiyon süresi 3 gündür.

         ► Kesin rezervasyonlarınız için kişi başı % 50 ön ödemenin acentamıza veya Buhara turizm      

             banka  Hesaplarına yatırılması ve sözleşme yapılması gerekmektedir.

         ► Bakiye ödemelerinizin gezi tarihinden 15 gün önce tamamlanması gerekmektedir.

         ► 3 kişilik odalarda 3. yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataklardan küçüktür.

         ► Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

          Buhara turizm, geziye katılan kişi sayısına bağlı olarak araç tiplerinde değişiklik yapabilir.

        Buhara turizm/rehber hava ve yol şartlarına bağlı olarak programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

           DİKKAT: TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ.


  NOTLAR

         ► 00-05 yaş arası çocuklara otobüste koltuk ve otelde yatak verilmemektedir.

         ► Otobüsteki yerler için kayıt sırasında koltuk numarası verilecektir.

         ► Ödeme alınmadan yapılan rezervasyonlarda opsiyon süresi 3 gündür.

         ► Kesin rezervasyonlarınız için kişi başı % 50 ön ödemenin acentamıza veya Buhara turizm      

             banka  Hesaplarına yatırılması ve sözleşme yapılması gerekmektedir.

         ► Bakiye ödemelerinizin gezi tarihinden 15 gün önce tamamlanması gerekmektedir.

         ► 3 kişilik odalarda 3. yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataklardan küçüktür.

         ► Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

          Buhara turizm, geziye katılan kişi sayısına bağlı olarak araç tiplerinde değişiklik yapabilir.

        Buhara turizm/rehber hava ve yol şartlarına bağlı olarak programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

           DİKKAT: TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ.